تکانه با هدف توسعه کاربردی ایده‌های نو، سلسله رویدادهایی با سخنرانی افراد برجسته در حوزه‌های گوناگون و با تخصص‌های مختلف برگزار می‌نماید. این سخنرانان در یک سخنرانی ۲۰ دقیقه ای به سبک TED تجربیات و ایده های خود را برای مخاطبان در قالب یک داستان شنیدنی ارائه می نمایند. سخنرانی‌های رویداد تکانه با وجود در بر داشتن مفاهیم کاربردی تخصصی در حوزه های گوناگون، برای عموم علاقمندان قابل فهم بوده و هر فردی می تواند برداشتی مطابق با نگرش خود داشته باشد.

 

تــــکانه تیر ماه ۱۳۹۶
⏰ پنجشنبه ۲۹ تیر و جمعه ۳۰ تیر ۹۶، ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷:۳۰

تکانه تیر ماه شامل ۳۰ سخنرانی ۲۰ دقیقه‌ای در دو روز می‌باشد و در آن از میهمانانی همچون کارآفرینان، صاحبان ایده، ورزشکاران صاحب​نام، اقتصاددانان و جامعه‌شناسان موثر، پزشکان حاذق، هنرمندان، بازیگران و موسیقی‌دانان برجسته، اساتید دانشگاه‌های برتر کشور، افراد موفق در زمینه های مختلف، افرادی با تجربیات خاص یا کسانی که حرفی برای گفتن دارند، از ادبیات و شعر گرفته تا گردشگری و محیط زیست، سخنرانان تکانه تیر ماه را تشکیل می‌دهند.

🎙 در هر روز از رویداد، ۱۵ سخنران در دو نوبت صبح و عصر به ارائه سخنرانی از قبل آماده‌شده و جذاب خود خواهند پرداخت. این افراد طی یک سخنرانی  ۲۰ دقیقه ای برای مخاطبان ایده‌ها، تجربیات و داستان‌های خود را شرح می‌دهند. هر یک در مسیر زندگی خود یافته‌هایی داشته‌اند و با چالش‌ها و اتفاقاتی روبرو شده‌اند که می‌تواند برای مخاطبان جذاب و شنیدنی باشد.

برنامه زمانی رویداد:

روز اول

پنجشنبه ۲۹ تیر ۹۶

از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷:۳۰

روز دوم

جمعه ۳۰ تیر ۹۶

از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷:۳۰

 
 • ایجاد فضایی صمیمی و مناسب برای گفتگو، ارتباط و تبادل نظر بین شرکت کنندگان با یکدیگر و همچنین با سخنرانان، از اهداف اصلی رویداد تکانه است و به دلیل افزایش کیفیت رویداد، تعداد حاضرین در رویداد تکانه محدود به ۱۰۰ نفر می‌باشد.
 • پس از چند سخنرانی و در وقت‌های استراحت، زمانی برای حضور سخنرانان در بین حاضران در نظر گرفته شده است. همچنین فضایی برای برقراری ارتباط، تبادل نظر و پرسش و پاسخ بین افراد و سخنرانان در محل برگزاری برنامه تعبیه شده است.

اسامی سخنرانان هر روز از رویداد به تدریج در صفحه سخنرانان سایت و شبکه‌های اجتماعی تکانه اعلام می‌گردد.
🔴
لازم به ذکر است علاقمندان به حضور در رویداد، ابتدا فرم مربوطه را در صفحه حضور در رویداد تکمیل نموده و علت علاقمندی خود را بیان نمایند. سپس از دبیرخانه رویداد با شما تماس گرفته خواهد شد و در صورت مفید بودن رویداد برای شما، لینک ثبت نام نهایی برایتان ارسال می گردد. در این مرحله می توانید با پرداخت هزینه، ثبت نام خود را قطعی کرده و یکی از ۱۰۰ شرکت‌کننده رویداد تکانه باشید.

 • هزینه ثبت نام در کل رویداد (۲ روز با ۳۰ سخنرانی): ۱۵۵ هزار تومان
 • هزینه ثبت نام در یک روز از رویداد (۱ روز با ۱۵سخنرانی): ۹۵ هزار تومان

 

 • این رویداد برای چه کسانی مفید است؟
 • مهم‌ترین ویژگی رویدادهای تکانه برای مخاطبان، ارائه ایده‌های جالب افراد با تخصص‌های گوناگون است؛ گاهی در قالب یک داستان (که ممکن است زندگی فردی یا مسیر پر فراز و نشیب کاری سخنران باشد)، گاهی تجربیات فردی (که می‌تواند راهنمای بسیاری از حاضران باشد) و گاهی ایده، یافته و یا دستاوردی که سخنران علاقمند است با مخاطبان درمیان بگذارد.
 • سخنرانان رویداد تکانه محدود به حوزه کارآفرینی و کسب و کار نمی‌شوند. حتی اگر یک کارآفرین سخنران تکانه باشد، الزاماً در مورد مباحث کارآفرینی صحبت نمی‌کند؛ زیرا تنوع موضوع سخنرانی‌ها در زمینه‌های گوناگون، یکی از ویژگی‌های اصلی این رویداد است: از محیط زیست تا فناوری اطلاعات، از مدیریت و اقتصاد تا هنر و معماری، از کارآفرینی و کسب و کار تا پزشکی و سلامت موضوعاتی هستند که در تکانه مطرح خواهند شد.
  این تنوع، باعث پرداختن به موضوعات از جنبه‌های مختلف شده و حاضران در رویداد می‌توانند هم از نگاه یک پزشک به دنیا بنگرند و هم ایده‌ها و تجربیات یک کارآفرین را بشنوند؛ هم دستاورد سالها پژوهش یک استاد دانشگاه را بدانند و هم با دغدغه‌های یک هنرمند آشنا شوند. بنابراین تکانه یک رویداد جامع خواهدبود.

 

 • چرا باید برای تکمیل ثبت نام، هزینه‌ای پرداخت کنم؟
 • دبیرخانه برگزاری رویداد یک گروه غیرانتفاعی است و هزینه‌های اجرایی از قبیل هزینه سالن، تصویربرداری، صدا، نورپردازی، تهیه فیلم، دکور، طراحی و چاپ، اطلاع رسانی و… را باید پرداخت کنیم. لذا سعی شده است جهت حضور در رویداد مبلغ پایینی دریافت شود تا بخشی از این هزینه‌ها قابل جبران باشند و رویداد بتواند به صورت ادامه‌دار برگزار شود. کمااینکه این تنها مسیر پشتیبانی و حمایت تکانه از سوی مخاطبان است و تلاش می‌شود سایر هزینه‌ها از طریق حامیان رویداد تأمین گردد.

 

📷 گزارش تصویری از رویداد تکانه اسفند ۹۵ 📷

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل و شماره همراه خود را وارد کنید.