• سخنرانی اکبر هاشمی در رویداد تکانه اسفند 95

روز نخست تکانه کارآفرینی و کسب و کار چهارشنبه 11 اسفند ماه 1395 در تالار ابن سینای دانشگاه تهران برگزار شد.

اکبر هاشمی مدیر مسئول و سردبیر هفته نامه شنبه، یکی از سخنرانان این رویداد بود که سخنرانی خود را با موضوع دو زلزله بزرگ ایران (یعنی زلزله های منجیل و بم) آغاز کرد و توجه بسیاری از مخاطبان به صحبت های او جلب شد. هاشمی داستانی را از تجربه حضورش در مناطق زلزله زده تعریف کرد. او به عنوان یک هنرمند به مناطق زلزله زده رفته و وظیفه اش شاد کردن کودکان زلزله زده به وسیله اجرای تئاتر بوده است. سخنرانی او در ادامه به حوزه کارآفرینی گره میخورد و این موضوع همراه با ارائه تجربیات او ادامه پیدا می کند.

اکبر هاشمی در سخنرانی خود نحوه آشناییش با واژه استارتاپ و کار رسانه ای مرتبط با این حوزه را برای مخاطبان تعریف کرد. او بحران فعلی فضای استارتاپی کشور را بحران دانش و تجربه دانست و نه سرمایه! این بحران را نیز با تولید محتوا می‌توان حل کرد. هاشمی در ادامه نمونه‌هایی از کارآفرینان موفق ایران و جهان را معرفی کرد و آمارهایی در مورد فضای وب در ایران مطرح کرد.

 

در صورتی که علاقمند هستید سخنرانی‌های تکانه را از نزدیک ببینید، سوالات خود را از سخنرانان بپرسید و با دیگران گفتگو، ارتباط و تبادل نظر داشته باشید، در رویداد تکانه شرکت کنید:

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل و شماره همراه خود را وارد کنید.