• سخنرانی فرزین فردیس در رویداد تکانه اسفند 95

تکانه کارآفرینی و کسب و کار در روز چهارشنبه 11 اسفند ماه 1395 در تالار ابن سینای دانشگاه تهران برگزار شد.

یکی از سخنرانان این رویداد، مهندس فرزین فردیس بود که در مورد اهمیت شبکه سازی و تأثیر آن بر فعالیت های اقتصادی سخن گفت. او که فارغ التحصیل مهندسی برق و MBA از دانشگاه صنعتی شریف است، سخنرانی خود را با یک داستان جذاب از فعالیت اقتصادیش در سال 88 آغاز کرد.

فردیس در این داستان توضیح داد که چگونه ارتباط با یکی از شاگردانش، توانست در قراردادی مهم تأثیر مستقیم بگذارد. جزئیات داستان برای مخاطبان بسیار جذاب بود، به طوری که بسیاری از آنها با دقت داستان سخنران را دنبال می کردند. فردیس توضیح داد که چگونه یک آشنایی ساده توانست اطلاعاتی را به او بدهد که در یک قرارداد مهم نفتی، او را موفق سازد.

فردیس در ادامه 4 مهارت مهم در شبکه ارتباطی توضیح داد: بسط و توسعه شبکه ارتباطی، حفظ و نگهداشت یک شبکه ارتباطی، بهره برداری از یک شبکه ارتباطی، پیرایش و تصفیه یک شبکه ارتباطی. برای چند مورد از مهارت ها نیز از تجربیات خود برای مخاطبان تعریف کرد. تجربیاتی که مثال هایی برای تثبیت مفاهیم مطرح شده در سخنرانیش بود.

پس از سخنرانی مهندس فردیس، مخاطبان زیادی در فرصت استراحت و پذیرایی با ایشان صحبت کرده و سوالات خود را از وی پرسیدند.

 

در صورتی که علاقمند هستید سخنرانی‌های تکانه را از نزدیک ببینید، سوالات خود را از سخنرانان بپرسید و با دیگران گفتگو، ارتباط و تبادل نظر داشته باشید، در رویداد تکانه شرکت کنید:

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل و شماره همراه خود را وارد کنید.